sobota 9. februára 2013

And the winner is......Lizzy from http://diytutorialslizzy.blogspot.sk/. Congratulations!
Lizzy, please send me an e-mail with the prize you choose :)

Lizzy, prosím pošli mi e-mail s cenou, ktorú si si vybrala, gratulujem! :)

One thing I am quite sad about is that some people wanted the prize but didn´t bother to do one mandatory step plus they declared they completed all the additional entries - not true at all. I don´t know why anyone would do that, I did check every entry. But I am not going to talk about it anymore, it was only minority. Thank you guys for entering!

Jedna vec mi trošku pokazila náladu - niektorí si želali vyhrať, ale nesplnili ani len základný povinný krok, nieto ešte všetky extra vstupy, ako to tvrdili. Neviem, prečo by niekto chcel takto podvádzať, pretože bolo jasné, že si prekontrolujem každý vstup. Nechcem sa tu však o tom rozpisovať, nespratníkov bola naozaj menšina, takže vám všetkým ďakujem za účasť!

Right now I think I will go to the city - need to find the perfect bag for my new Nikon D3100 -  yes, one of my dreams came true, I finally saved up enough money to afford to buy a good reflex camera. Sooo happy :) I will surely make a post on my new precious :D And one of my resolutions is to blog regularly, at least 3 times a week, because blogging is something that I am really interested in and now there are no obstacles, when I can make a good quality photos. I will make a separate post about what happened and changed  in my life the past few weeks when I haven´t been present here, it has been an overwhelming month.
Have a nice day! :)

Teraz sa zrejme vyberiem do mesta na nákupy - cieľom je nájsť tašku pre môj nový Nikon D3100 - áno, splnil sa mi jeden z mojich snov, konečne som našetrila taký obnos, aby som si mohla dovoliť kúpiť zrkadlovku. Veľká spokojnosť :) Určite o mojom milááášiku napíšem samostatný článok :D A jedno z mojich predsavzatí je blogovať pravidelne, aspoň 3x do týždňa, pretože blogovanie je niečo, o čo sa úprimne zaujímam a teraz, keď už nie sú žiadne prekážky a môžem robiť kvalitné fotky, je najlepší čas pustiť sa s vervou do toho :) Na ceste je aj článok o tom, čo sa stalo a zmenilo v mojom živote počas týždňov, kedy som tu nebola, bol to náročný mesiac.
Želám krásny deň! :)

P.S. Teraz tak rozmýšľam, či vôbec budú nejaké obchody otvorené... hmm :D

3 komentáre:

  1. Nepříjde mi spravedlivé, že se výherkyní stala podvodnice. Lizzy a Lola181 (která se též zapojila) je jedna a táž osoba. Zkus si zkontrolovat IP adresu. Její jméno je Nikola Banárová. Vím, to protože už takto podváděla na několika giveaways a vždy jí to prošlo.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. to čo píše anonym nie je vôbec pravda,ako určite vedia moji čitatelia,ja sa volám lucia a lola181 je moja sestra teda nikola a to hádam nie je podvádzanie že sa zapojila aj ona...ak chceš,pošlem ti adresu jej blogu a sama uvidíš,že to nie je pravda.doma sme mali len jeden počítač takže je jasné,že bola aj rovnaká ip adresa,teraz už mám svoj vlastný a adresa je iná,takže anonym chcel byť múdry ale v skutočnosti napísal úplnú hlúposť

    OdpovedaťOdstrániť
  3. inak je na tebe,či teda necháš výhru pre mňa alebo nie..ale fakt som sa potešila a gratulujem k zrkadlovke,tiež ju strašne chcem a ten pocit,keď si splníš sen je určite neuveriteľný :)

    OdpovedaťOdstrániť